ניתן לחפש לפי שם התרופה באנגלית / עברית, או לפי חומר פעיל
(מינימום 3 אותיות)

Loading...

זמפלר 1 מיקרוגרם

ZEMPLAR 1 MICROGRAM

פרטים כלליים

שם

Name

זמפלר 1 מיקרוגרם

ZEMPLAR 1 MICROGRAM

יצרן

ABBVIE LTD., UK

בעל רישום

ABBVIE BIOPHARMACEUTICALS LTD, ISRAEL

שימוש

צורת מינון

Dosage Form

קפסולות רכות

CAPSULES SOFT

דרך מתן

Usage Form

פומי

PER OS

תמונה חסרה

התוויה מאושרת

Zemplar is indicated for the prevention and treatment of secondary hyperparathyroidism associated with chronic renal insufficiency (chronic kidney disease stage 3 and 4 ) patients and chronic renal failure (chronic kidney disease stage 5) patients on haemodialysis or peritoneal dialysis.

בסל הבריאות

כן, לפרטים נוספים .

מספר רישום

141-12-31816-01

תנאי ניפוק

תרופה במרשם

מגבלות

תרופה מוגבלת לרישום ע'י רופא מומחה או הגבלה אחרת

התוויה תאריך הכללה תחום קליני Class Effect מצב המחלה
התרופה תינתן לטיפול בהיפרפאראתירואידיזם משני לאי ספיקה כלייתית כרונית (שלב 4) אשר על אף טיפול מקסימלי באלפא D3 לא הורידו רמות הורמון פאראתירואיד (PTH) לרמות בטווח הנורמלי, או שהטיפול האמור גרם להיפרקלצמיה או היפרפוספטמיה משמעותית.
התרופה תינתן לטיפול בהיפרפאראתירואידיזם משני לאי ספיקה כלייתית כרונית (שלב 5) בחולים המטופלים בדיאליזה אשר על אף טיפול מקסימלי באלפא D3 לא הורידו רמות הורמון פאראתירואיד (PTH) לרמות בטווח הנורמלי, או שהטיפול האמור גרם להיפרקלצמיה או היפרפוספטמיה משמעותית.

מסגרת הכללה בסל

התרופה תינתן לטיפול במקרים האלה: א. התרופה תינתן לטיפול בהיפרפאראתירואידיזם משני לאי ספיקה כלייתית כרונית (שלב 5) בחולים המטופלים בדיאליזה אשר על אף טיפול מקסימלי באלפא D3 לא הורידו רמות הורמון פאראתירואיד (PTH) לרמות בטווח הנורמלי, או שהטיפול האמור גרם להיפרקלצמיה או היפרפוספטמיה משמעותית. ב. התרופה תינתן לטיפול בהיפרפאראתירואידיזם משני לאי ספיקה כלייתית כרונית (שלב 4) אשר על אף טיפול מקסימלי באלפא D3 לא הורידו רמות הורמון פאראתירואיד (PTH) לרמות בטווח הנורמלי, או שהטיפול האמור גרם להיפרקלצמיה או היפרפוספטמיה משמעותית.

אתר המידע התרופתי של ארגון הרוקחות בישראל